Stołowe wagi przemysłowe standardowe i wodoodporne

Wybrane filtry:
producent:
CAS
max zakres pomiarowy:
30kg
CAS   CAS SW-II CR RS - waga kontrolna z legalizacją i RS232

CAS SW II CR RS - waga kontrolna z legalizacją i RS232

Kontrolna waga SW - II firmy CAS. Dwustronny wyświetlacz LCD. Zasilanie sieciowe i bateryjne (do 1000 h). Złącze RS232 Legalizacja (M).
  • kod produktu: CAS_SWIICR
  • akumulator wewnętrzny: opcjonalnie
  • legalizacja: tak
...

Wagi stołowe

Waga stołowa należy do modeli uniwersalnych, o wszechstronnym zastosowaniu. Wykorzystuje się ją zarówno w przemyśle, jak i handlu, w miejscach, takich jak sklepy, magazyny, hale produkcyjne, hurtownie. Poza wielorakim przeznaczeniem jest również produktem łatwym w obsłudze oraz umożliwiającym dokonywanie dokładnych pomiarów. W naszym internetowym sklepie moga.pl przygotowaliśmy szeroki wybór zakresów wagowych oraz możliwość dopasowania różnych wielkości szalki, dzięki czemu każdy Użytkownik znajdzie tutaj sprzęt w pełni odpowiadający jego potrzebom i oczekiwaniom.

Waga stołowa opis i rodzaje

Elementem odróżniającym wagi stołowe od pozostałych wag przemysłowych jest przedmiot podlegający ważeniu. Są one bowiem wykorzystywane do pomiarów ładunków o mniejszych gabarytach. W zależności od konkretnego modelu możemy spotkać się z maksymalnymi zakresami wynoszącymi od kilku do kilkudziesięciu kilogramów. W naszym sklepie największa zakres pomiarowy sięga aż 60 kg. Wagi stołowe zajmują także mniej miejsca, a ich wyświetlacz najczęściej zlokalizowany przy szalce wagi lub tuż pod szalką wagi.

waga stołowa

Funkcja kontroli wartości zdalnej, którą posiadają wybrane modele, pozwala wykorzystywać je podczas ważenia kontrolnego w halach produkcyjnych oraz magazynach.

Waga stołowa charakteryzuje się odmiennym wykonaniem, w zależności od środowiska, przemysłowego, w którym jest wykorzystywana. W pomieszczaniach suchych stosuje się modele o konstrukcji malowanej proszkowo, natomiast wagi narażone na eksploatację w obszarach wilgotnych, mokrych posiadają konstrukcję ze stali nierdzewnej.

Kolejnym rodzajem wag stołowych są urządzenia wodoodporne, o podwyższonej klasie szczelności (nie mniejszej niż IP65), która chroni je przed zalaniem lub zasypaniem. Są one wykorzystywane wszędzie tam, gdzie ryzyko ich uszkodzenia ze względu na trudne środowisko pracy jest bardzo wysokie.

Waga stołowa w asortymencie sklepu moga.pl

Sklep moga.pl przygotował dla Państwa bogaty wybór wag przemysłowych, w tym również stołowych. Każda dostępna na naszej stronie waga stołowa posiada opis, który zawiera wszystkie najważniejsze informacje oraz parametry, ułatwiające Zainteresowanym podjęcie właściwej decyzji.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • Wagi standard

To standardowe wagi stołowe, znanych i topowych producentów, takie jak: waga stołowa standard AXIS, waga stołowa standard OHAUS, waga stołowa standard KERN, waga stołowa standard RADWAG oraz waga stołowa standard DIBAL. Modele o zakresie ważenia do 30 kg służą precyzyjnemu określaniu masy wyrobów gotowych, półproduktów, jak i naważaniu surowców (np. ważenie produktów spożywczych, chemikaliów). Wersja standard swoje przeznaczenie znajduje przede wszystkim przy produkcji czystej i suchej, a także jako wagi stołowe kontrolne w gastronomii. Nasza firma zapewnia wszystkim sprzętom legalizację, naprawę oraz serwis. Każde urządzenie objęte jest także gwarancją producenta.

waga stołowa

  • Wagi wodoodporne

Są to wagi stołowe o wysokiej klasie szczelności, przeznaczone do pracy w środowiskach brudnych, wilgotnych i narażonych na kontakt z wodą, takie jak: waga stołowa nierdzewna AXIS oraz waga stołowa nierdzewna OHAUS. Posiadamy także modele ze specjalną obudową z tworzywa ABS oraz takie, w których cała konstrukcja wagi wraz z obudową miernika zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Na życzenie Klienta wybrane egzemplarze można zamówić ze złączem RS 232, które umożliwia komunikację wagi z drukarką paragonową lub komputerem. Wodoodporne wagi stołowe występują ponadto w wersji z legalizacją. Wszystkim produktom z tej kategorii, podobnie jak w przypadku wag standard zapewniamy naprawę, serwis oraz gwarancję.

  • Wagi stołowe bez legalizacji

W asortymencie znajdą również Państwo tanie wagi kontrolne bez legalizacji. Mogą one zostać wykorzystane do kontroli technologicznej, zarówno w laboratoriach, jak i na halach produkcyjnych. Prosta obsługa, wysokie parametry ważenia, duża ilość dodatkowych funkcji, a przy tym atrakcyjna i konkurencyjna cena bez wątpienia zadowolą wszystkich Użytkowników, którzy nie potrzebują do wykonywanych czynności wag legalizowanych. Modele nielegalizowane to m.in.: wagi stołowe OHAUS, wagi stołowe AXIS, wagi stołowe KERN oraz wagi stołowe CAS.

Solidne wagi stołowe w atrakcyjnych cenach

Urządzenia oferowane w naszym sklepie to najwyższej klasy sprzęt o wszechstronnych funkcjach. Każdą znajdującą się tutaj wagę stołową wyróżnia opis jej zastosowania, właściwości oraz parametrów, z którego Klient od razu dowiaduje się kluczowych dla niego informacji. Oferowane przez nas wagi stołowe pochodzą od sprawdzonych, godnych zaufania producentów i zostały stworzone z myślą o wieloletniej bezawaryjnej działalności.

waga stołowa

Jako firma specjalizująca się w sprzedaży wag, świadczymy pełne usługi, dlatego też wybierając wagę stołową w naszym sklepie, zyskują Państwo jednocześnie jej legalizację, serwis, naprawę oraz gwarancję. Naszym Klientom przypominamy, że wszystkie egzemplarze, które posiadają wspomnianą legalizację, można stosować do kontroli towarów paczkowanych pod warunkiem właściwie dobranej działki odczytowej.

Serdecznie polecamy ponadto modele nielegalizowane, które pomimo braku takiego potwierdzania są równie skuteczne i sprawdzone, przeznaczone dla osób o odmiennych potrzebach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
+