Wagi platformowe z czujnikami tensometrycznymi

Wybrane filtry:
wykonanie / materiał:
nierdzewne
producent:
KERN
KERN Waga platformowa BFN firmy KERN

KERN BFN - waga platformowa nierdzewna

Nierdzewna waga pomostowa / platformowa / magazynowa BFN firmy KERN. Płyta wagi przykręcana od góry. Posiada funkcję liczenia. Opcjonalnie lagalizacja.
  • kod produktu: KE_BFN
  • akumulator wewnętrzny: tak
  • wykonanie / materiał: nierdzewne
  • legalizacja: opcjonalnie
...

Oferujemy wagi platformowe czteroczujnikowe przemysłowe z czujnikami tensometrycznymi. Sklep internetowy moga.pl posiada w ofercie wagi przemysłowe, a wśród nich tak zwane wagi przemysłowe platformowe czteroczujnikowe.

Najwyższej jakości waga platformowa o dużych zakresach wagowych

Waga platformowa magazynowa, to urządzenie pomiarowe przemysłowe o dużej platformie wagowej. Wagi zostały wyposażone w cztery czujniki tensometryczne. Dostępne w naszym sklepie wagi platformowe elektroniczne dzielą się na wagi lakierowane czteroczujnikowe, wagi nierdzewne czteroczujnikowe i wagi fundamentowe otwierane czteroczujnikowe. Można również dokupić akcesoria do wag czteroczujnikowych. Wszystkie produkty dostępne są w atrakcyjnych cenach. W zakres usług naszej firmy wchodzi także legalizacja wag czteroczujnikowych, naprawa wag czteroczujnikowych, serwis wag czteroczujnikowych, a także gwarancja na te produkty. Przemysłowe wagi o dużych platformach wagowych wyposażonych w cztery czujniki tensometryczne w każdym z narożników wagi. Takie rozwiązanie pozwala na ważenie produktów o nierównomiernie rozłożonym ciężarze bez ryzyka błędów pomiarowych. Oferujemy pomosty o popularnych wielkościach 800x800, 1250x1250, 1500x1500 i 1500x2000. Wagi czteroczujnikowe posiadają zakresy wagowe: 600kg, 1500kg, 3000kg, 6000kg. Wykonanie lakierowane dedykowane jest do suchego magazynu, natomiast wykonanie nierdzewne polecamy do trudnych i mokrych warunków pracy. Warto pamiętać, że nawet wagi nierdzewne należy na czas mycia i dezynfekcji pomieszczeń produkcyjnych wynosić do suchych pomieszczeń.

Waga platformowa z legalizacją do użytku w wielu gałęziach przemysłu

Szczególnie polecane do zakładów produkcji spożywczej są wag zagłębiane w posadzce z otwieraną szalką. Wagi fundamentowe otwierane ze stali nierdzewnej, to wagi o konstrukcji bezpiecznej w użytkowaniu dedykowanej do zakładów produkcji spożywczej z HACCP. Polecamy produkty renomowanych producentów takich jak marka Ohaus, marka Axis, oraz marka KPZ. Waga platformowa legalizowana lakierowana czteroczujnikowa przeznaczona jest do pracy w suchych warunkach o niskim poziomie zapylenia. Nierdzewne wagi czteroczujnikowe można stosować w przypadku trudnych warunków pracy takich jak wysoka wilgotność, woda lub wysokie zapylenie. Zagłębione wagi fundamentowe z otwieraną szalką stosowane są w zakładach produkcji spożywczej. Oferujemy akcesoria takie jak: rampy najazdowe, ramy do zabudowy wagi w posadzce, stojaki, statywy do mierników wagowych oraz ścienne uchwyty do zamocowania na ścianie, akumulatory oraz kable waga – komputer, waga – drukarka. Lakierowane wagi czteroczujnikowe do ważenia dużych elementów o masie nawet do 6000kg. Posiadają solidną konstrukcję i duże szalki, co gwarantuje wygodne i bezpieczne ważenie palet euro, dużych palet pojemników, bigbag-ów. Wagi z legalizacją upoważniają do stosowania urządzeń w handlu jak i skupie surowców wtórnych. Wybrane modele wag platformowych w standardzie posiadają wbudowany akumulator oraz złącze RS 232, które pozwala na podłączenie wagi do komputera lub drukarki.

Lakierowana waga czteroczujnikowa do ważenia dużych elementów o masie nawet do 6000kg. Solidna konstrukcja i duża szalka wag platformowych gwarantuje wygodne i bezpieczne ważenie palet euro, dużych palet pojemników, bigbag-ów. Wagi z legalizacją upoważniają do stosowania wagi w handlu jak i skupie surowców wtórnych. Wybrane modele wag platformowych w standardzie posiadają wbudowany akumulator oraz złącze RS 232, które pozwala na podłączenie wagi do komputera lub drukarki.

Wagi czteroczujnikowe lakierowane.W asortymencie sklepu internetowego moga.pl w zakresie wag przemysłowych czteroczujnikowych znjadują się wagi przemyslowe czteroczujnikowe lakierowane. Oferujemy Państwu następujące wagi: waga przemysłowa czteroczujnikowa lakierowana AXIS oraz waga przemysłowa czteroczujnikowa lakierowana KPZ. Wszystkie są niedrogie i w atrakcyjnych cenach. Polceamy także legalizację wag czteroczujnikowych (zalegalizowana waga czteroczujnikowa może być używana na przykład w handlu). Gwarantujemy również usługi typu naprawa wag czteroczujnikowych lakierowanych oraz serwis wag czteroczujnikowych lakierowanych. Nasze wagi są niedrogie, sprawdzone, pewne i solidne.

Nierdzewna waga czteroczujnikowa może być stosowana na produkcji gdzie występuje wysokie zawilgocenie, duża ilość pyłu lub agresywne substancje chemiczne. Belki tensometryczne posiadają wysoki stopień ochrony . Nierdzewny miernik wagowy posiada również wysoki stopień ochrony IP65 lub większy. Istnieje możliwość również zakupu wagi nierdzewnej platformowej z legalizacją.

Wagi czteroczujnikowe nierdzewne. Internetowy sklep moga.pl ma ofertę, w której znajdują się wagi przemysłowe czteroczujnikowe nierdzewne. Oferujemy takie produkty jak: waga nierdzewna AXIS oraz waga nierdzewna KPZ. Nasze usługi to legalizacja wag czteroczujnikowych nierdzewnych, naprawa wag czteroczujnikowych nierdzewnych i serwis wag czteroczujnikowych nierdzewnych. Nasze wagi są nowoczesne i niedrogie. Możemy pochwalić się również faktem, iż mamy profesjonalną obsługę.

Wagi fundamentowe otwierane wykonane ze stali nierdzewnej z zachowaniem rygorystycznych wymagań bezpieczeństwa i czystości dedykowane są do stosowania na produkcji artykułów spożywczych zgodnie z HACCP. Zagłębiona w posadzce waga ułatwia załadunek oraz daje możliwość najechania na wagę praktycznie z każdej strony. Łatwo otwierana szalka wagi zapewnia dostęp do bezproblemowego i skutecznego umycia wagi po zakończonej produkcji.

Wagi czteroczujnikowe fundamentowe otwierane. W sklepie internetowym moga.pl proponujemy Państwu przemysłowe wagi fundamentowe otwierane. Wśród nich jest waga fundamentowa otwierana AXIS. Waga fundamentowa otwierana charakteryzuje się tym, że jest to tak zwana waga zagłębiona. Legalizacja wagi fundamentowej otwieranej, naprawa wag fundamentowych otwieranych, serwis wag fundamentowych otwieranych plus gwarancja na wagi fundamentowe otwierane-to wszystko znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym moga.pl.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
+