Wagi do palet euro

Wagi paletowe, służą do ważenia standardowych palet euro o wymiarach 120 x 80 cm. Większość produkowanych modeli pozwala na ważenie w zakresie do 1500 kg, polscy producenci oferują również modele 3000 kg oraz 6000 kg. Kształt wagi w postaci podkowy umożliwia szybką kontrolę masy palety euro przy załadunku, jak i rozładunku za pomocą ręcznego wózka paletowego lub wózka widłowego.

Lakierowane wagi paletowe posiadają solidną stalową konstrukcję, która nie ugina się nawet przy długotrwałej eksploatacji. Jeżeli na produkcji panują warunki o dużej wilgotności lub jest kontakt z żywnością, warto zastosować wagi paletowe nierdzewne o wysokim stopniu ochrony IP.

Wybrane filtry:
producent:
KPZ
max zakres pomiarowy:
600 kg
KPZ promotion promotion Tania waga paletowa do ważenia palet euro KPZ 1 SX lakierowana

KPZ 1 SX - waga paletowa tania lakierowana

Tania lakierowana waga paletowa KPZ 1 SX. Miernik wagowy z czytelnym wyświetlaczem LCD. Uproszczona konstrukcja platformy wagowej. Opcjonalnie modele z legalizacją.
...
KPZ Nierdzewna wodoodporna waga paletowa KPZ 1EN IP65

KPZ 1EN - waga paletowa nierdzewna

Nierdzewna waga paletowa KPZ 1EN. Nierdzewny miernik wagowy na kablu. Opcjonalnie złącze RS232. Opcjonalnie legalizacja ( za dopłatą).
...

Tanie wagi do ważenia palet euro w kształcie "podkowy" 1500kg, 3000kg nawet do 6000kg. Mobilne i lekkie w przemieszczaniu wagi paletowe, to doskonałe rozwiązanie do magazynu. Konstrukcja wagi paletowej jest przystosowana do załadunku zarówno przez ręczny wózek paletowy (paleciak) jak i wózki widłowe wysokiego unoszenia. Wagi w wersji nierdzewnej o wysokim stopniu ochrony IP, można stosować na zewnątrz oraz w przypadku mokrej i agresywnej produkcji.

Waga paletowa idealnym rozwiązaniem do magazynu

Wagi do palet przystosowane do szybkiego i dokładnego ważenia palet euro - Axis, KPZ, Ohaus. Internetowy sklep moga.pl, to miejsce, gdzie można kupić wagi przemysłowe, a wśród nich wagi paletowe czyli wagi do ważenia palet EURO i półpalet Euro. Występują one w dwóch wersjach: wagi paletowe wagi lakierowane oraz wagi paletowe wagi nierdzewne. Nasz sklep internetowy oferuje również takie usługi jak: legalizacja wag paletowych, naprawa wag paletowych (gwarancyjna i pogwarancyjna), serwis wag paletowych. Każdą z naszych wag paletowych obejmuje gwarancja. Waga na palety, to urządzenia mobilne, dające możliwość ich przemieszczania dzięki zastosowaniu rolek transportowych i uchwytu ułatwiającego przenoszenie. Służą do kontrolnego określania wagi palet euro wraz z towarem. Oferujemy solidne i tanie wagi paletowe wykonane w wersji lakierowanej z przeznaczeniem do pracy w suchym magazynie. Waga do palet przystosowana jest do ważenia typowych palet euro 800 x 1200 mm. Sposób załadunku na wagę paletową może odbywać się zarówno wózkiem niskopodnoszącym - pieskiem (paleciakiem) lub wózkiem widłowym. Waga paletowa jest łatwa w transporcie, a nieużywaną można w łatwy sposób odstawić i nie zajmuje dużo miejsca. W ofercie posiadamy wagi paletowe, które dodatkowo mogą być legalizowane. Dość wygodnym rozwiązaniem jest zakup wagi z akumulatorem wewnętrznym, jeżeli chcemy podłączyć wagę do komputera lub drukarki koniecznie trzeba wybrać model ze złączem RS232. Producent OHAUS oferuje również statyw na kółkach do własnych wag paletowych.

Łatwa w obsłudze oraz bezproblemowa w przechowywaniu waga paletowa z legalizacją

Sklep moga.pl oferuje szeroką gamę wag lakierowanych paletowych. Proponujemy takie produkty jak: waga lakierowana paletowa marki OHAUS o szerokim profilu uławiającym załadunek europalety, paletowa waga lakierowana marki AXIS i KERN, oraz wagi paletowe marki KPZ. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy także następujące usługi: legalizacja wag lakierowanych paletowych (waga lakierowana może zostać nabyta jako zalegalizowana lub waga paletowa lakierowana bez legalizacji), naprawa wag lakierowanych paletowych, serwis wag lakierowanych paletowych. Do każdej wagi załączana jest gwarancja, która obejmuje serwis i naprawę. Proponowane wagi lakierowane paletowe są solidne, sprawdzone, pewne, dodatkowo w atrakcyjnych cenach. Pochodzą od wiodących producentów. Nerdzewna waga paletowa przeznaczona do pracy w środowisku wysokiego zawilgocenia, zapylenia lub przy produkcji agresywnych środków chemicznych, to świetne rozwiązanie w wielu gałęziach przemysłu. Konstrukcja wagi i belki tensometryczne wykonane są ze stali nierdzewnej. Nierdzewna jest również obudowa miernika wagowego, który posiada klasę szczelności min. IP65. Wodoodporne wagi paletowe występują również w wersji z legalizacją.

Solidne i tanie wagi paletowe wykonane w wersji lakierowanej z przeznaczeniem do pracy w suchym magazynie. Waga paletowa przystosowana jest do ważenia typowych palet euro 840 x 1200 mm. Sposób załadunku na wagę paletową może odbywać się zarówno wózkiem niskopodnoszącym - pieskiem (paleciakiem) lub wózkiem widłowym. Waga paletowa jest łatwa w transporcie, a nieużywaną można odstawić i nie zajmuje dużo miejsca. W ofercie posiadamy wagi paletowe, które dodatkowo mogą być legalizowane.

Dzięki internetowemu sklepowi moga.pl mogą Państwo kupić wagi lakierowane paletowe. Oferujemy takie produkty jak: waga lakierowana AXIS paletowa,waga lakierowana KPZ paletowa oraz waga lakierowana CAS paletowa. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy też następujące usługi: legalizacja wag lakierowanych paletowych (waga lakierowana może zostać nabyta jako zalegalizowana waga paletowa lakierowana lub waga paletowa lakierowana bez legalizacji), naprawa wag lekirowanych paletowych, serwis wag lakierowanych paletowych. Do każdej wagi załączana jest gwarancja, która obejmuje serwis i naprawę. Proponowane wagi lakierowane paletowe są solidne, sprawdzone, pewne, dodatkowo, niedrogie, w atrakcyjnych cenach i tanie. Pochodzą od wiodących producentów.

Nierdzewna waga paletowa jest przeznaczona do pracy w środowisku wysokiego zawilgocenia, zapylenia lub przy produkcji agresywnych środków chemicznych. Konstrukcja wagi i belki tensometryczne wykonane są ze stali nierdzewnej. Nierdzewna jest również obudowa miernika wagowego, który posiada klasę szczelności IP65. Wodoodporne wagi paletowe występują również w wersji z legalizacją .

W naszym sklepie internetowym moga.pl oferujemy Państwu różnorodne wagi paletowe nierdzewne. W asortymencie znajdują się wagi paletowe nierdzewne AXIS i wagi paletowe nierdzewne KPZ. Wszystkie one są tanie i właściwie na każdą kieszeń. Polecamy zalegalizowane wagi paletowe nierdzewne (wagi paletowe z legalizacją) oraz niezalegalizowane wagi paletowe nierdzewne (wagi paletowe nierdzewne bez legalizacji). Mogą być one wykorzystywane w miejscu, gdzie narażone są na zawilgocenie lub muszą pracować w trudnych warunkach. Ponadto, świadczymy też usługi z zakresu naprawa wag paletowych nierdzewnych oraz serwis wag paletowych nierdzewnych. Z naszej strony dołączana jest także gwarancja na wagi paletowe nierdzewne.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
+