Wagi analityczne

Wagi analityczne najczęściej są wykorzystywane w laboratoriach, ze względu na bardzo dużą dokładność pomiaru (zwykle 0,1 mg). W laboratoriach często ważone są bardzo małe ilości substancji, z czym nie radzą sobie wagi innego rodzaju. Dodatkowym atutem takich sprzętów jest krótki czas stabilizacji pomiarów, a także szeroki wybór dodatkowych funkcji elektronicznych, które są uzależnione od danego producenta.
Wybrane filtry:
producent:
SARTORIUS
działka elementarna d:
0,01/0,1mg
SARTORIUS promotion promotion Waga semi mikro analityczna QUINTIX 125D-1CEU Sartorius d=0,01mg

SARTORIUS Quintix 0,01/0,1mg - waga laboratoryjna elektroniczna półmikroanalityczna

Elektroniczna waga semi-mikroanalityczna z dotykowym wyświetlaczem QUINTIX. Nowoczesny i precyzyjny układ pomiarowy. Prosta intuicyjna obsługa poniewaz waga posiada czytelny kolorowy wyświetlacz dotykowy. Menu również w języku polskim. Legalizacja. Waga wyprodukowana w Niemczech.
  • kod produktu: SR_QUINTIX5d
  • zasilacz sieciowy: zasilacz zew.
  • czas stabilizacji: ~6sek.
  • kalibracja wewnętrzna: tak
  • legalizacja: opcjonalnie
  • rozmiar szalki: 80mm
  • działka legalizacyjna e: 0,001g
...


Oferujemy wiele odmian wag analitycznych. Możemy podzielić je na następujące poziomy, wskazujące na ich zaawansowanie:

  • poziom profesjonalny,
  • poziom standardowy,
  • poziom podstawowy.

Same wagi, możemy także podzielić na trzy główne kategorie. Wagi laboratoryjne zazwyczaj służą do wyznaczania masy danej substancji. Nie wszystkie mają takie same parametry, albowiem urządzenia te różnią się zakresem ważenia, liniowością i dokładnością pomiaru. Innym rodzajem wag, który znajdą Państwo w naszym asortymencie, są wagi precyzyjne. Posiadają one szeroki zakres udźwigów, przez co wykorzystywane są w laboratoriach. Czasami stosuje się je także w lżejszych warunkach przemysłowych. Poza tym nasz sklep oferuje także wagi techniczne. Najczęściej wykorzystywane są one w przemyśle i handlu. Charakteryzują się dużą szybkością ważenia, łatwością obsługi oraz wytrzymałością. Urządzenia techniczne są zwykle przystosowane do integracji z różnymi urządzeniami, a także systemami informatycznymi. 

Waga analityczna to podstawowe wyposażenie każdego profesjonalnego laboratoria, czy instytucji badawczej. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo wagi od wielu sprawdzonych producentów. Dużą popularnością cieszy się waga analityczna Radwag, a także wagi Axis, czy Ohaus. Te ostatnie posiadają nowoczesny dotykowy wyświetlacz, który jeszcze bardziej ułatwia pracę. Waga elektroniczna analityczna poza laboratoriami znajduje zastosowanie także w aptekach, zakładach jubilerskich oraz innych instytucjach badawczych, gdzie konieczna jest bardzo duża dokładność pomiaru.

Wszystkie wagi analityczne, które znajdują się na moga.pl, mają szklaną szafkę przeciw podmuchową i kalibrację wewnętrzną. Szafka podmuchowa jest niezwykle ważnym elementem, ponieważ zabezpiecza ona pomiar przed ruchami powietrza, które mogą wypaczyć końcowy wynik. Wagi zostały także szczegółowo opisane ze względu na swoje parametry, takie jak - czas stabilizacji, legalizację czy rozmiar szalki. Waga analityczna laboratoryjna cechuje się dużą odpornością na czynniki zewnętrzne, dzięki czemu nie trzeba jej co chwilę wymieniać. W sklepie internetowym moga.pl posiadamy w asortymencie tylko najwyższej jakości sprzęty, od sprawdzonych producentów. Poza tym zawsze staramy się dopasować do oczekiwań klientów, dlatego wszystkie wagi laboratoryjne są tanie, biorąc pod uwagę ceny konkurencji. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań związanych z wyborem zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 07.00 - 15.00.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
+