VIBRA AJ 12K CE 12kg; 0,1g - waga precyzyjna
Parametry techniczne
| model: | AJ 12K CE |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,1 g |
| producent: | VIBRA |
| działka legalizacyjna e: | 1 g |
| interfejs: | RS 232 |
| jednostki miary: | carat, g, lb, oz |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | nie |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| liniowość: | 0,1g |
| masa własna: | 2,8kg |
| max zakres pomiarowy: | 12000 g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, TARA, ważenie, ważenie procentowe |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | drukarka |
| powtarzalność: | 0,1g |
| poziom: | podstawowy |
| rozmiar szalki: | 180x160 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | nie |
| temperatura pracy: | +10°C do +30°C |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 192 x 265 x 87mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| zastosowanie: | waga stołowa |
Produkty podobne