KERN EOC 100K-2, 60/150kg, 20/50g, 300x300mm - waga przemysłowa, opcjonalnie słupek, bez legalizacji
Parametry techniczne
| model: | EOC 100K-2 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | nie |
| czas stabilizacji: | ~3 sek. |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 20/50 g |
| interfejs: | brak |
| jednostki miary: | kg |
| język menu: | angielski |
| kabel: | tak |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| stopień ochrony: | IP65 |
| konstrukcja: | stal lakierowana |
| kraj: | Niemcy |
| legalizacja: | nie |
| masa własna: | 7 kg |
| max zakres pomiarowy: | 60/150 kg |
| mody pracy: | HOLD, liczenie sztuk, TARA, ważenie, ważenie dynamiczne (zwierząt) |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | osłona przeciwzabrudzeniowa, ścienny uchwyt miernika, słupek do miernika |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | KERN |
| rolki transportowe: | nie |
| rozmiar szalki: | 300x300 mm |
| słupek do wagi: | opcjonalnie |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wykonanie / materiał: | standardowe |
| wymiary: | 300 x 300 x 100mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
Produkty podobne